AXA Insteekketting ULC 130/5,5 Zwart
Deze betaalbare insteekketting van kwaliteitsmerk AXA is gemaakt om de fiets mee af te sluiten in combinatie met een AXA ringslot. Samen zijn ze goed voor een extra efficiënte anti-diefstalcombinatie!
Deze insteekketting past op de volgende ringsloten: AXA Block XXL, AXA Imenso Large en AXA Imenso X-Large. En ook op de AXA Defender, AXA Victory, AXA Solid Plus, AXA Atlas, AXA Atlas Large, en andere ringsloten met een 10 mm plug-in optie.
Deze zijn te vinden in het overzicht met AXA ringsloten.
Ruime lengte - voor extra mogelijkheden
De insteekketting is 130 centimeter lang. Hiermee maakt u de fiets of de e-bike vast aan een vast object, ook als dat item wat omvangrijker is of als de tweewieler niet heel dicht tegen bijvoorbeeld zo'n bredere boom of dikkere lantaarnpaal aan past. Ook biedt het slot de mogelijkheid om er een tweede fiets mee vast te zetten.
Deze ULC insteekketting is gemaakt van gehard stalen schakels van 5,5 mm dik. Het heeft een eveneens gehard stalen plug-in pin, van 10 mm dik.
Voorkomt krasjes en deukjes
Naast de gehard stalen schakels, en de genoemde ruimere kettinglengte, heeft deze ULC ook aandacht voor de fiets zelf. De polyester hoes beschermt namelijk tegen krassen en, bij normaal gebruik, tegen kleine deukjes.
Beoordeeld met het ART-2 keurmerk?
Met een ART-2 certificaat wordt een kettingslot (of ander slot) (onder voorwaarden) geaccepteerd door de meeste fietsverzekeringen. Dit insteekslot heeft geen ART-keurmerk, maar de AXA ringsloten Block XXL en Imenso, waarin dit insteekslot past, hebben dit wel.
Specificaties
Merk: AXA
Model: ULC
Kabel of ketting: Ketting
Voor welk(e) ringslot(en): AXA Block XXL, AXA Imenso Large, AXA Imenso X-Large, AXA Solid Plus
Diameter plug-in pin: 10 mm
Lengte plug-in pin: 49 mm
Lengte: 130 cm
Gewicht: 0,8 kg
Totaal aantal sleutels: N.v.t.
ART-keurmerk: Nee
Keurmerk(en) overig: -
Materiaal: Gehard staal
Materiaal beschermhoes: Polyester
Diameter schakels / diameter kabel: 5,5 mm
Ring voor kettinglengte: Ja
Kleur: Zwart
Overig: Zie bijbehorend(e) ringslot(en)
AXA Security Level
Het merk AXA hanteert voor zijn sloten het Safety Index-systeem. Dit beveiligingsniveau werkt op een schaal van 1-15 voor sloten voor e-bike, bakfiets en andere fietsen (en tot Level 25 voor brommer-, scooter- en motorsloten). De levels variëren van basis- tot middel- en hoge anti-diefstalveiligheid.
Voor deze insteekketting is het AXA Security Level afhankelijk van het ringslot waarmee de insteekketting wordt gecombineerd.
AXA Safety Index Level 1-6
AXA sloten met classificatie tussen 1 en 6 bieden basisbescherming. Ze zijn geschikt bij laag diefstalrisico, zoals bij het kort stallen van de fiets in een niet-diefstalgevoelige omgeving.
AXA Safety Index 7-10
AXA sloten met classificatie tussen 7 en 10 bieden extra bescherming. Ze zijn vooral geschikt bij een gemiddeld diefstalrisico op drukkere plekken, voor gemiddeld dure fietsen.
AXA Safety Index 11-15
AXA sloten met classificatie tussen 11 en 15 bieden maximale bescherming. Ze zijn bedoeld voor in stedelijke - en andere gebieden met hoog diefstalrisico, voor duurdere fietsen.
Een tweede slot: praktisch en slim
De combi ringslot-insteekketting is erg praktisch. In een paar tellen sluit u de fiets of e-bike af met twee sloten. Dé slimme manier voor een optimale bescherming tegen ontvreemding.
Algemeen: over het insteekslot
Het insteekslot kan een ketting zijn of een kabel. Dit type slot hoort onlosmakelijk bij het ringslot. Het maakt gebruik van hetzelfde slotmechanisme en dus dezelfde sleutel. De combinatie van een ART-2 ringslot met insteekslot voorziet vaak in de verzekeringseisen. Lees wel eerst de polis. Met de ketting is de fiets of e-bike ook flexibel om een vast object heen te slaan, mits de lengte voldoende is voor de beoogde plek en manier van vastzetten. Check ook of het insteekslot past in en bij het ringslot.
| Merk: | AXA |
| Model: | ULC |
| Kabel of ketting: | Ketting |
| Voor welk(e) ringslot(en): | AXA Block XXL, AXA Imenso Large, AXA Imenso X-Large, AXA Solid Plus |
| Diameter plug-in pin: | 10 mm |
| Lengte plug-in pin: | 49 mm |
| Lengte: | 130 cm |
| Gewicht: | 0,8 kg |
| Totaal aantal sleutels: | N.v.t. |
| ART-keurmerk: | Nee |
| Keurmerk(en) overig: | - |
| Materiaal: | Gehard staal |
| Materiaal beschermhoes: | Polyester |
| Diameter schakels / diameter kabel: | 5,5 mm |
| Ring voor kettinglengte: | Ja |
| Kleur: | Zwart |
| Overig: | Zie bijbehorend(e) ringslot(en) |
ABUS
AXA
DoubleLock
Falkx
Lynx
Powerlock
Pro-tect
Starry
Tex-Lock
TRELOCK







