Orange Armor Kettingslot Thor 120 cm 8 mm - ART-2
Het zware kettingslot Thor met vaste kop is gemaakt van 8 millimeter dik gehard staal. De lengte van 120 centimeter is een mooi formaat om uw fiets ergens aan vast te zetten. Dit kettingslot van het merk Orange Armor is een uitstekend slot voor een mooie prijs, met ART-2 keurmerk.
Kettingslot met zachte hoes
De schakels van de ketting zijn gemaakt van 8 millimeter dik gehard staal. De ketting is voorzien van een zachte zwarte beschermhoes met oranje letters en stiksel. Deze hoes beschermt de lak van uw fiets. Het slot wordt geleverd met twee sleutels, waarvan één met een LED-lichtje. Voor het structureel soepel houden van het slot adviseren wij het gebruik van slotspray.
Kettingslot ART-2
Het slot heeft het ART-2 keurmerk toegekend gekregen. Dankzij dit keurmerk vinden de meeste verzekeraars dit slot waarschijnlijk een goede keuze om een fiets mee te beveiligen, maar check altijd de polisvoorwaarden. Hier leest u meer over sloten met het ART-2 keurmerk.
Specificaties
Merk: Orange Armor
Model: Thor
Lengte: 120 cm
Gewicht: 2,4 kg
Soort sluiting: Slotkop
Totaal aantal sleutels: 2
ART-keurmerk: ART-2
Keurmerk(en) overig: Nee
Materiaal: Gehard staal
Materiaal beschermhoes: Textiel
Diameter schakels: 8 mm
Automatische kliksluiting: Nee
Anti-stofklepje: Nee
Ketting met lus: Nee
Kleur: Zwart met oranje bedrukking
Gelijksluitend leveren mogelijk: Nee
Over het kettingslot
Het kettingslot is een uitstekende optie als tweede slot. De tweewieler kan ermee op slot aan de vaste wereld. Wat betreft de verzekering: deze eist voor de fiets of e-bike meestal minimaal ART-2. Voor de scooter minimaal ART-3. En voor de motor minimaal ART-4. Controleer echter vóór aankoop de eigen polis. Belangrijk: hoe hoger het ART-keurmerk, en ook hoe langer de ketting, hoe hoger ook het gewicht! Zo is bijvoorbeeld een ART-4 kettingslot voor een fiets normaliter te zwaar.
| Merk: | Orange Armor |
| Model: | Thor |
| Lengte: | 120 cm |
| Gewicht: | 2,4 kg |
| Soort sluiting: | Slotkop |
| Totaal aantal sleutels: | 2 |
| ART-keurmerk: | ART-2 |
| Keurmerk(en) overig: | Nee |
| Materiaal: | Gehard staal |
| Materiaal beschermhoes: | Textiel |
| Diameter schakels: | 8 mm |
| Automatische kliksluiting: | Nee |
| Anti-stofklepje: | Nee |
| Ring voor kettinglengte: | Nee |
| Kleur: | Zwart met oranje bedrukking |
| Gelijksluitend leveren mogelijk: | Nee |
ABUS
AXA
DoubleLock
Falkx
Lynx
Powerlock
Pro-tect
Starry
Tex-Lock
TRELOCK






