AXA Kettingslot Procarat+ 105 cm Zwart - ART-4
Het kettingslot Procarat+ van AXA is een goede keuze voor het beveiligen van een motor, scooter of duurdere e-bike. Het kwalitatief hoogwaardige slot heeft het ART-4 keurmerk en is daarmee goedgekeurd door de meeste verzekeraars. De AXA Procarat heeft een lengte van 105 centimeter en is omhuld met een zwarte beschermhoes.
Kettingslot met keurmerk
AXA geeft dit kettingslot beveiligingsniveau 18. Daarnaast beschikt dit slot over het ART-4 keurmerk. Daarmee is het goedgekeurd voor de meeste verzekeringen in relatie tot de motor, scooter of andere elektrische tweewielers. Neem altijd de polisvoorwaarden goed door, ook met het oog op eventuele andere vereisten.
Kettingslot eigenschappen
De AXA Procarat heeft een anti-boorplaat in de cilinder. De diameter van de schakels is 10,5 mm; deze schakels bieden een knipweerstand tot 98 Kn. Het soepele sluitmechanisme is te bedienen met een symmetrische sleutel. Hierdoor maakt het niet uit welke zijde van de sleutel u in het slot steekt. De cilinder is beschermd met een afdekkap, zodat vocht en vuil geen directe toegang tot de cilinder hebben. De extra sterke neopreen hoes rondom de ketting beschermt uw tweewieler tegen beschadigingen.
Specificaties
Merk: AXA
Model: Procarat+
Lengte: 105 cm
Gewicht: 3,4 kg
Soort sluiting: Slotkop
Totaal aantal sleutels: 2
ART-keurmerk: ART-4
Keurmerk(en) overig: AXA Safety Index Motor 18
Materiaal: Gehard staal
Materiaal beschermhoes: Neopreen
Diameter schakels: 10,5 mm
Automatische kliksluiting: Nee
Anti-stofklepje: Ja
Ketting met lus: Nee
Kleur: Zwart
Gelijksluitend leveren mogelijk: Nee
Fietssloten van AXA
AXA is een Nederlands bedrijf met een rijke historie die teruggaat tot 1902. Al sinds de jaren '40 maakt en ontwikkelt AXA het bekende ringslot. Dat was feitelijk het startpunt voor het ruime aantal fietscomponenten en overige accessoires dat dit A-merk tegenwoordig verkoopt. Slotenonline.nl is al jarenlang verkoper van AXA sloten, voor gunstige prijzen en met ruime actuele voorraden.
Tip: met de internationale online sleutelservice van AXA kunt u te allen tijde eenvoudig een extra sleutel bijbestellen.
Onderhoudsspray
Gebruik met enige regelmaat vetvrij slotspray, zoals te vinden bij de Gerelateerde producten. Dit helpt het slotcilinder schoon en daarmee soepel in gebruik te houden.
Over het kettingslot
Het kettingslot is een uitstekende optie als tweede slot. De tweewieler kan ermee op slot aan de vaste wereld. Wat betreft de verzekering: deze eist voor de fiets of e-bike meestal minimaal ART-2. Voor de scooter minimaal ART-3. En voor de motor minimaal ART-4. Controleer echter vóór aankoop de eigen polis. Belangrijk: hoe hoger het ART-keurmerk, en ook hoe langer de ketting, hoe hoger ook het gewicht! Zo is bijvoorbeeld een ART-4 kettingslot voor een fiets normaliter te zwaar.
Security Levels AXA
Het merk AXA hanteert voor zijn sloten het Safety Index systeem. Dit beveiligingsniveau werkt op een schaal van 1-15 voor sloten voor e-bike, bakfiets en andere fietsen (en tot Level 25 voor brommer-, scooter- en motorsloten). De levels variëren van basis- tot middel- en hoge anti-diefstalveiligheid.
AXA Safety Index Level 1-6
AXA sloten met classificatie tussen 1 en 6 bieden basisbescherming. Ze zijn geschikt bij laag diefstalrisico, zoals bij het kort stallen van de fiets in een niet-diefstalgevoelige omgeving.
AXA Safety Index 7-10
AXA sloten met classificatie tussen 7 en 10 bieden extra bescherming. Ze zijn vooral geschikt bij een gemiddeld diefstalrisico op drukkere plekken, voor gemiddeld dure fietsen.
AXA Safety Index 11-15
AXA sloten met classificatie tussen 11 en 15 bieden maximale bescherming. Ze zijn bedoeld voor in stedelijke - en andere gebieden met hoog diefstalrisico, voor duurdere fietsen.
Het slot op deze pagina is zelfs voorzien van AXA Security Level Safety Index 18 - daarmee vooral geschikt voor gemotoriseerde tweewielers, zoals motoren en scooters.
| Merk: | AXA |
| Model: | Procarat+ |
| Lengte: | 105 cm |
| Gewicht: | 3,4 kg |
| Soort sluiting: | Slotkop |
| Totaal aantal sleutels: | 2 |
| ART-keurmerk: | ART-4 |
| Keurmerk(en) overig: | AXA Security Level Safety Index 18 |
| Materiaal: | Gehard staal |
| Materiaal beschermhoes: | Neopreen |
| Diameter schakels: | 10,5 mm |
| Automatische kliksluiting: | Nee |
| Anti-stofklepje: | Ja |
| Ring voor kettinglengte: | Nee |
| Kleur: | Zwart |
| Gelijksluitend leveren mogelijk: | Nee |
ABUS
AXA
DoubleLock
Falkx
Lynx
Powerlock
Pro-tect
Starry
Tex-Lock
TRELOCK







