AXA Basta Kettingslot CL85-110 Zwart
Kettingslot CL85-110 uit de Basta-merklijn van AXA is een sterk en betaalbaar kettingslot, voor dagelijks gebruik. Het slot is geschikt voor het beveiligen van een fiets, gedurende een korte tot middellange tijd, op plekken met een gemiddeld diefstalrisico. Het slot heeft het ART-2 keurmerk toegekend gekregen.
Eigenschappen van het kettingslot
Het 110 centimeter lange kettingslot heeft gehard stalen schakels met een diameter van 8,5 mm. De cilinder is voorzien van een anti-boorplaat en een beschermkapje. Zo blijft de cilinder schoon en gaat het slot langer mee. De stevige, zwarte nylon beschermhoes voorkomt lak- en frameschade aan de fiets. Het slot wordt geleverd met twee sleutels.
ART-2 kettingslot
Dit robuuste kettingslot is ingeschaald op beveiligingsniveau 5 uit 6 en heeft het ART-2 keurmerk. Dit keurmerk is in veel gevallen een eis van de fietsverzekeraar.
Specificaties
Merk: AXA/Basta
Model: CL85-110
Lengte: 110 cm
Gewicht: 2,4 kg
Soort sluiting: Slotkop
Totaal aantal sleutels: 2
ART-keurmerk: ART-2
Keurmerk(en) overig: Basta Safety Index 5
Materiaal: Gehard staal
Materiaal beschermhoes: Nylon
Diameter schakels: 8,5 mm
Automatische kliksluiting: Nee
Anti-stofklepje: Ja
Ketting met lus: Nee
Kleur: Zwart
Gelijksluitend leveren mogelijk: Nee
Fietssloten van AXA
AXA is een oer-Hollands bedrijf met een rijke historie die teruggaat tot 1902. Al sinds de jaren '40 voert AXA het bekende ringslot. Dit slot markeert de start van het huidige, ruime assortiment fietscomponenten. AXA is zonder meer een A-merk.
Onderhoudsspray
Investeren in de beveiliging van uw fiets, scooter of motor door deze goed op slot te zetten? Dan is het ook verstandig om regelmatig onderhoud aan het slot te plegen! Wij adviseren een goede onderhoudsspray te gebruiken om de draaiende delen van de cilinder en de sluitpallen van het slot soepel bewegend te houden. Zie de Gerelateerde producten.
Over het kettingslot in het algemeen
Het kettingslot is een uitstekende optie als tweede slot. De tweewieler kan ermee op slot aan de vaste wereld. Wat betreft de verzekering: deze eist voor de fiets of e-bike meestal minimaal ART-2. Voor de scooter minimaal ART-3. En voor de motor minimaal ART-4. Controleer echter vóór aankoop de eigen polis. Belangrijk: hoe hoger het ART-keurmerk, en ook hoe langer de ketting, hoe hoger ook het gewicht! Zo is bijvoorbeeld een ART-4 kettingslot voor een fiets normaliter te zwaar. Meer lezen over het kettingslot...
| Merk: | AXA/Basta |
| Model: | CL85-110 |
| Lengte: | 110 cm |
| Gewicht: | 2,4 kg |
| Soort sluiting: | Slotkop |
| Totaal aantal sleutels: | 2 |
| ART-keurmerk: | ART-2 |
| Keurmerk(en) overig: | Basta Safety Index 5 |
| Materiaal: | Gehard staal |
| Materiaal beschermhoes: | Nylon |
| Diameter schakels: | 8,5 mm |
| Automatische kliksluiting: | Nee |
| Anti-stofklepje: | Ja |
| Ring voor kettinglengte: | Nee |
| Kleur: | Zwart |
| Gelijksluitend leveren mogelijk: | Nee |
ABUS
AXA
DoubleLock
Falkx
Lynx
Powerlock
Pro-tect
Starry
Tex-Lock
TRELOCK







