ABUS 8077/12KS120 ketting met loop
Deze ketting met loop van ABUS heeft een lengte van 120 centimeter. De ketting van speciaal gehard staal is supersterk, praktisch en van topkwaliteit. Dit product wordt geleverd exclusief slot, deze kunt u los bij bestellen. Zie gerelateerde producten.
De sterke zwarte hoes beschermt de lak van uw tweewieler.
Specificatie
Merk: ABUS
Model: 12KS loop
Lengte: 120 cm
Gewicht: 3,97 kg
Soort sluiting: Loop
Totaal aantal sleutels: Geen
ART-keurmerk: eventueel ART-4 met schijfremslot
Materiaal: Gehard staal
Materiaal beschermhoes: Textiel
Diameter schakels: 12 mm
Automatische kliksluiting: Nee
Anti-stofklepje: Nee
Ketting met lus: Ja
Kleur: Zwart
| Merk: | ABUS |
| Model: | 12KS loop |
| Lengte: | 120 cm |
| Gewicht: | 3,9 kg |
| Soort sluiting: | Hangslot |
| Totaal aantal sleutels: | Geen |
| ART-keurmerk: | ART-4 met bijbehorend schijfremslot |
| Keurmerk(en) overig: | ABUS Security Level 19 |
| Materiaal: | Gehard staal |
| Materiaal beschermhoes: | Textiel |
| Diameter schakels: | 12 mm |
| Automatische kliksluiting: | Nee |
| Anti-stofklepje: | Nee |
| Ring voor kettinglengte: | Ja |
| Kleur: | Geel en zwart |
| Gelijksluitend leveren mogelijk: | Ja, zie keuzemenu bij Toevoegen aan winkelwagen |
ABUS
AXA
DoubleLock
Falkx
Lynx
Powerlock
Pro-tect
Starry
Tex-Lock
TRELOCK







